Tüm Markalar

Güneş Ürünleri 
Avene

La-Roche Posay


Pırıl pırıl bir güneş altında kumsalda vakit geçirirken cildimizin bronzlaşması ve güneşin zararlarından korunabilmeniz için La Roche Posay güneş ürünlerini kullanabilirsiniz.
La Roche Posay yetişkinler ve çocuklar için özel olarak tasarlanmış birçok güneş koruyucu ürün çeşidine sahiptir. Cildi güneşin zararlı ışınlarından kaynaklanan nem kaybı ve yaşlılık belirtilerine karşı cildinizi koruyabilirsiniz.
Bebeklerin cilt hassasiyetine uygun üretilmiş La Roche Posay ürünleri bebek cildini güneş ışınlarından korur ve zarar vermesini engellemeye çalışır. Gün boyunca cildinize gelen Uv ışınlarını yansıtarak cildinize temas etmesini ve cildinizi yıpratmasını engeller.

Güneşin zararlı etkilerine karşı üstün koruma sağlayan, suya son derece dayanıklı paraben içermeyen, güneş ürünleri ve setleri kalitesi ve güvenilirliği test edilmiş bir şekilde güvenle kullanabilirsiniz.
Cildinizi korumaya yardımcı Avene Güneş Kremlerini güneşe çıkmadan 10 - 15 dk. önce cildinize uygulayarak UVA ve UVB ışınlarına karşı etkin bir koruma sağlayabilirsiniz.
Normal-Karma ve Yağlı Ciltler için Yüksek Faktörlü Güneş Koruma Kremleri cildinizin dengesini korumaya yardımcı olur.

Vichy


Güneş ışınları cildin yapısına zarar verebilir ve güneş ışınlarına uzun süre maruz kalmak cilt kanseri riskini arttırabilir, Vichy ile güneşin zararlı etkilerine karşı cildinizi koruyabilirsiniz.
Vichy Güneş Ürünleri UVA ve UVB ışınlarının cilt yaşlanmasına sebep olmasına engel olup, içeriğindeki Mexoryl ve mineral birleşimiyle UV ışınlarına karşı filtre görevi görür. Ultra akışkan, yağsız, parlamayan dokusu kullanımı kolaylaştırmaya, cildi nemlendirmeye ve cilde sağlıklı bir ışıltı katmaya yardımcı birçok ürün çeşidine sahiptir. Vichy Güneş Kremleri, nemini kaybetmiş, kuru ve cansız cilde canlılık vermeye, yumuşaklık kazandırmaya ve güneşten korumaya yardım ederek cildi rahatlatır.
Yatıştırıcı, güçlendirici ve yenileyici Vichy Termal Suyu ile zenginleştirilmiştir, Cildinizi güneş yanıkları ve güneşe bağlı yaşlanmadan korunur. Dermatolojik kontrol altında hassas cilt üzerinde test edilmiştir. Nonkomedojeniktir.

Bioderma


Bioderma güneş koruyucu ürünleri hassas cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korur. Cildinizi beslemeye yardımcı güneş kremleri ile vücudunuzu güneş ışınlarının zararlı etkilerinden koruyabilirsiniz. Bioderma çok yüksek UVA/UVB koruması ile cilt sağlığını korur ve tazelik sağlar. Güneş ışınlarına maruz kalma sonucu oluşan güneş kaynaklı erken yaşlanma ve yıpranmaları önüne geçer. 

Bizi Takip Edin!

Sitemizde satılan ürünlerin tamamı orjinal üründür.Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmaz. Mamacim.com , Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı , Çatlak kremi, avene, Babe, Bioderma, DDF, Lierac, Vichy, Dermalogica, Sebamed, La Roche, Bioxcin, Mustela, Cumlaude, Caudalie, Noviderm, Nuxe, ürünlerini bulabilir, bu dermokozmetik ürünlerin ayrıntılı bilgilerine, kullananların yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bu ürünleri sürekli olarak bayii kampanyalarından , indirimli kampanyalardan yararlanarak online olarak en ucuz fiyatlarla www.mamacim.com ’dan satın alabilirsiniz.
© 2008 - 2013 mamacim.com - Tüm Hakları Saklıdır