Tüm Markalar
Yardım

İptal İade Bilgileri

Sipariş İptal İşlemi
Siparişinizi siparişlerim sayfasından iptal edebilirsiniz. Talebiniz otomatik olarak bize ulaşacaktır. İptal talebi sonucunda, sipariş ücreti alıcıya iade edilir.
"Online sipariş iptal etme işlemi siparişiniz kargoya verildi ise yapılamaz. İptal etme işlemini online yapamaz iseniz müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz"
 
Ürün İade İşlemi
Satın almış olduğunuz ürünün iade işlemini,  siparişlerim bölümünden yapabilirsiniz. Talebiniz otomatik olarak bize ulaşacaktır. 
Ürününüzün size ulaştırıldığı gibi kırılmayacak şekilde ambalajlayarak, faturanın tüm nüshalarıyla birlikte Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak 
İğde Bilişim Çözümleri (Harun Daloğlu) - ANTALYA adresimize gönderilmesi gerekmektedir. Gönderiniz tarafımıza ulaştıktan sonra iade işleminiz başlatılacaktır.
 
Alıcının Ürün Kontrol Etme Yükümlülüğü
Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir.
 
Cayma Hakkı
ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile "kargo ücreti ödemeden" iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Ambalajı kırılmış,açılmış, kullanılmış,  tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.


Öngörülemeyen Sebeplere Ürün Süresinde Teslim Edilemez ise
Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir.
Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir.
Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit veya havale/eft ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine havale/eft ile bu ücret ödenir.
Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. 

Bankanızın kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “Ürün Bedeli İade Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Değerli Müşterilerimiz ;

Değişim talebinizin işleme alınabilmesi için tarafımıza gönderebilirsiniz. Değişim işleminin hızlı sonuçlanabilmesi için ürünün tekrar satılabilirliğinin bozulmamış olması ön koşuldur.

Bu sebeble;

- Ürün kargoya çıplak bir şekilde değil, bir kutuya konarak ya da koruyucu bir ambalaja sarılarak verilmelidir.

- Gönderici kısmında isim ve soyisime ek olarak sipariş numaranızın belirtilmesi gerekmektedir

Gönderinizi ARAS KARGO ile İğde Bilişim Çözümleri (Harun Daloğlu) müşteri ismimizi belirterek ödemesi bize ait olacak şekilde kargo yapmanızı rica ederiz.

İyi günler dileriz.

İADE İÇİN ADRES BİLGİLERİ :
İADELER ARAS KARGO İLE AŞAĞIDAKİ ADRESE GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

İĞDE BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ (HARUN DALOĞLU) Aras Kargo No : 
1635444311413
Kızıltoprak Mh 920 Sk No:12/A Muratpaşa/Antalya - 0850 333 3 110 

Bizi Takip Edin!

Sitemizde satılan ürünlerin tamamı orjinal üründür.Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmaz. Mamacim.com , Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı , Çatlak kremi, avene, Babe, Bioderma, DDF, Lierac, Vichy, Dermalogica, Sebamed, La Roche, Bioxcin, Mustela, Cumlaude, Caudalie, Noviderm, Nuxe, ürünlerini bulabilir, bu dermokozmetik ürünlerin ayrıntılı bilgilerine, kullananların yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bu ürünleri sürekli olarak bayii kampanyalarından , indirimli kampanyalardan yararlanarak online olarak en ucuz fiyatlarla www.mamacim.com ’dan satın alabilirsiniz.
© 2008 - 2013 mamacim.com - Tüm Hakları Saklıdır