Tüm Markalar
Hakkımızda

Kargo Firmaları ve Ücretleri

Mamacim.com en uygun kargo ücretini garanti eder !

Siparişinizi oluştururken seçeceğiniz kargo firması ile ürününüz size kargolanır ve kargo bedeli olarak ne kadar ödeyeceğiniz siparişiniz sırasında size bildirilir.

Alışverişlerinizde çok uygun kargo fiyatı

Mamacim.com acaba kargo ücreti kaç lira tutar kaygısına da son veriyor. Her çeşit ve her ebat ürüne, tüm Türkiye için standart tek kargo bedeli ile sahip olabilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda göreceğiniz miktarlarda kargo bedelini ürün bedeli ile beraber tahsil ederek sürpriz kargo bedellerinden sizi kurtarıyor.Kargo fiyat tablomuz :

KARGO TİPİ TÜM TÜRKİYE İLLERİ


 
 

ARAS Kargo
İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi büyük iller için ortalama 1-2 iş günü, ve diğer iller için 1-3 iş günü, dağıtım merkezi bulunmayan ilçeler için 3 güne kadar teslim

SADECE 3,5 TL + KDV
 

Kapıda ödeme ile ilgili sipariş örneği;

  Ürün bedeli Kargo bedeli Kapıda ödeme
hizmet bedeli
Toplam
         
30 TL lik Alışveriş ARAS KARGO Standart Kargo 30 TL KDV Dahil 4,13TL KDV Dahil - 34,13 TL KDV Dahil
         

Bizi Takip Edin!

Sitemizde satılan ürünlerin tamamı orjinal üründür.Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmaz. Mamacim.com , Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı , Çatlak kremi, avene, Babe, Bioderma, DDF, Lierac, Vichy, Dermalogica, Sebamed, La Roche, Bioxcin, Mustela, Cumlaude, Caudalie, Noviderm, Nuxe, ürünlerini bulabilir, bu dermokozmetik ürünlerin ayrıntılı bilgilerine, kullananların yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bu ürünleri sürekli olarak bayii kampanyalarından , indirimli kampanyalardan yararlanarak online olarak en ucuz fiyatlarla www.mamacim.com ’dan satın alabilirsiniz.
© 2008 - 2013 mamacim.com - Tüm Hakları Saklıdır