Tüm Markalar
« Kozmetik
Hijyenik Pedler
Tamponlar
Genital Bölge Ürünleri
Cilt Bakımı
Dudak Bakımı
Erkek Bakımı
Kaş ve kirpik bakımı
VÜCUT BAKIMI
Göz Bakımı
EL BAKIMI
AYAK BAKIMI
Makyaj Fırçaları
Tüy Dökücü Ürünler
Parfüm-Deodorant
Allık ve Pudralar
Göz Makyajı Temizleyici Ürünler
Far-Maskara-Kalem
Rujlar
Tırnaklara Özel
Yeni Ürünler
Voonka Beauty Collagen + Hyaluronic 32 Tablet
Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi 50 gr
Selyum Şampuan 125 ml
Uni Baby Çamaşır Yumuşatıcısı 700 Ml
Taft Power Mega Saç Jölesi 300 ml
Ana Sayfa Kozmetik Tamponlar O.B Pro Comfort Tampon Süper Plus 16 lı

O.B Pro Comfort Tampon Süper Plus 16 lı

Resmi Büyüt
.
.

O.B Pro Comfort Tampon Süper Plus 16 lı


Marka Adı:
.
.
Ürün Kodu:

90440

.
Satış Fiyatı :

10,50 TL

.
.

Stok Durumu

STOKLARIMIZDA


Kazanacağınız Para Puan

0,09 TLBu Üründen Adet :

 
 
  • Ürün Bilgisi
  • Taksit Seç..
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Önerileriniz

Ürün Detayları

JOHNSON & JOHNSON O.B. PRO COMFORT TAMPON SUPER PLUS - 16 ADET


Özellikler :

• O.B. Pro Comfort Tampon
• Sanki bugün adet günü değilmiş gibi.
• Gün boyu temiz, ferah.
• Yepyeni bir duygu ve rahatlık.

O.B. TAMPON NASIL KULLANILIR ?

Her şeyin ilk denemesinde biraz alıştırma yapmak gerekir. Bu durum tamponlar için de geçerli. Ancak endişelenmeyin - aşağıda, ilk denemenizi mümkün olduğu kadar kolaylaştırmak için size adım adım yol gösterecek bir kılavuz yer alıyor.

En iyi yöntem tamponu adet döneminizin ilk iki gününde takmaktır. Bu günlerde kanama yoğun olduğundan tamponu takmak kolaydır. İlk kullanımda gergin olmanız mümkün ve bu gayet doğal bir tepki. Ancak sinirli olduğunuzda kaslarınız gerilir. Rahatlamak için birkaç kez derin nefes alın. Rahatladığınızda tamponu takmak çok daha kolay olacak.

NEDEN O.B. ?

o.b.® tamponlarının tercih edilme nedenlerini aşağıda bulabilirsiniz ?

1. Serbestçe hareket edebilir ve adet döneminde olduğunuzu unutabilirsiniz!

Pedlerin aksine, tamponlar vücudunuzun içinde kullanılır. Böylece adet döneminizde o.b.® tamponlarını kullanarak serbestçe hareket edebilir ve dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. o.b.® tamponları ile spor yapmak sorun olmaktan çıkar. Tamponların hissedilmeme avantajı vardır ve kaymazlar. Adet döneminde de tıpkı diğer günlerdeki gibi hareket edebilirsiniz: bisiklete binebilir, sportif aktivitelerde yer alabilir, hatta yüzebilirsiniz.

2. o.b.® tamponlar gerçekten de farkedilmez
Vücudun içine konmuş olarak görülmeden, ve hissedilmeden işlevini yerine getirir. o.b.® tamponları sıvıyı vücudun içinde emer ve sıvının dışarı çıkmasını önler. Böylece kıyafetleriniz kuru ve temiz kalır, üstelik çıkarma ipi hariç hiçbir şey görünmez. Ayrıca, tıpkı diğer günlerde olduğu gibi, bu dönemde de kıyafet kısıtlamanız yoktur ve kimse adet döneminde olduğunuzu anlamaz.

3. Birlikte taşıdığınız sırdaşınız o.b.® tampon gittiğiniz her yere sizinle birlikte gitmeye hazır. Tüm bu güvenli koruma küçük kompakt bir tamponda! Avucunuzun içinde bile kesinlikle görünmez, böylece kimse elinizde ne olduğunu anlamadan etrafta rahatça dolaşabilirsiniz!

4. Güvenli koruma için o.b.® kavisli oluk teknolojisi Sadece o.b.® tamponlarında sıvının tamponun içine daha etkin şekilde yönlendirilmesi için tasarlanmış kavisli oluklar mevcuttur. Böylece, bu oluklar en çok ihtiyaç duyduğunuz anda güvenli koruma sağlar. o.b.® tamponları yanlara doğru eşit oranda genişler ve vücudunuzun şekline uyum sağlar.

5. o.b.®, eşsiz SilkTouch™ (ipeksi) yüzeyi ile rahatlıkla yerleştirilir

SilkTouch™ (ipeksi) yüzey sadece o.b.® ProComfort™ tamponlarında mevcuttur. Bu yüzey sayesinde daha kaygandır ve takıp çıkarmak gerçekten çok kolaydır, hafif kanamalı günlerde bile kullanımı rahattır! o.b.® ProComfort™ Light Days ( Hafif Kanama ) boyu mevcuttur. Bu boy özellikle ilk tampon denemeniz için uygundur ve adet döneminin kanamanın hafiflediği son günleri için de idealdir. ProComfort™ tamponları hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın.


6. Kanama miktarına göre emicilik seviyeleri farklı tamponlar o.b.® tamponlarının 3 farklı boyu var – böylece size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Başlangıç için en uygun boyu seçmelisiniz: o.b.® ProComfort™ Light Days boyudur. İnce formu, dar ve yuvarlatılmış ucu, küçük boyu ve eşsiz SilkTouch™ (ipeksi) yüzeyi ile yerleştirmesi son derece kolaydır.

Kanamanın yoğun olduğu günler içinse, en çok ihtiyacınız olduğu anlarda güvenli koruma sağlayan o.b.® normal boyu deneyin. Ürün listemizden ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak o.b.® tamponu seçin.

7. o.b.® Tampon 1950 yılında bir kadın jinekolog tarafından tasarlanmıştır. o.b.® tampon, adı Dr. Judith Esser olan jinekoloğun bir grup mühendis ile ortak çalışmasının sonucu tasarlandı. Uzmanlar bu tamponları “adet döneminde sağlıklı korunmanın geleceği” olarak adlandırdılar ve haklılar da. Bu buluşun üzerinden tam 58 yıl geçti ve günümüzde o.b.® tamponları dünya çapında milyonlarca kadın tarafından kullanılıyor.

8. o.b.® kalitesi o.b.® tamponlarının üretiminde hijyenik, medikal kalitede tamponvatkası kullanılır ve 50 yıldan daha uzun bir süredir ileri teknoloji bilgisiyle ve tavizsiz kalite güvence kurallarıyla üretilmektedir.


SIKÇA SORULAN SORULAR ?

Tamponu doğru yerleştirdiğimden nasıl emin olabilirim?
Doğru yerleştirildiyse hissedilmez. Tampon yerine yerleştikten sonra vajina dışına çıkmaz çünkü alt karın kasları onu yerinde tutar. Tampon vajina içinde kalır ve rahme kaymaz.

Tampon vücudun içinde kaybolabilir mi?
Tamponun kaybolması imkansızdır, vajinanın içinde kalır. Rahim ağzı tamponun geçemeyeceği kadar dardır.

Çıkartma ipini bulamazsam ne olur?
Hatırlatalım: o.b.® tamponları, ipi tampona sağlam sabitleyecek şekilde tasarlanmıştır. Maksimum ürün kalitesini sağlamak için tampon üretimi kesintisiz kontrol edilmektedir. Kontrol prosedürü düzenli testler yanında rasgele alınan numunelere uygulanan çıkartma ipi mukavemet testlerini de içermektedir.

Tamponu ne zaman değiştirmelisiniz?
Tamponlar düzenli olarak değiştirilmelidir. Tamponu 4 ila 6 saatte bir değiştirmelisiniz. Kanama hafiflediğinde ise daha küçük bir tampon genellikle yeterlidir.

Bakire iken tampon kullanabilir miyim?
o.b.® tamponları ilk adet kanamasında bile kullanabilirsiniz. Vajina deliğini kaplayan doğal deri tabakası olan kızlık zarında kanamanın başlamasıyla birlikte doğal bir delik açılır ve sıvı bu delikten dışarı çıkar. İlk adet döneminde kızlık zarı yumuşak ve kolay esneyebilir olduğundan, ona zarar vermeden bir o.b.® ProComfort™ Light Flow hafif kanama veya normal veya bir o.b.® normal kullanabilirsiniz. İlk denemeler için en küçük boy olan o.b.® ProComfort™ Light Flow (hafif Kanama) en iyi seçimdir. Genç kızların tampon kullanmadan önce doktora başvurmaları tavsiye olunur.

Tamponların ana maddesi nedir?
Günümüzde tamponlar ya pamuktan, ya suni ipekten ya da ipek-pamuk karışımından yapılmaktadır. Kullanılan maddelerin farklı olması tamponun güvenliliğini etkilemez. Genellikle, tamponların etrafı, liflere ayrılmasını önlemek için ince bir üst yüzeyle kaplıdır.

o.b.® tamponları temiz ortamlarda üretilir ve bu temizliği korumak için ambalajlanır. Vajinanın içine yerleştirildiğinden, tamponlar doğal olarak mikroorganizma bakımından zengin bir ortamda işlevini yerine getirir. o.b.® tamponlar vajinanın doğal florasına zarar vermez ve bakterilerin üremesini de desteklemez.

Tamponu gece de kullanabilir miyim?
Tamponlar gece boyunca güvenle kullanılabilir. Aslında ,ı gece süresince kullanım için ideal korunma şeklidir. Uykunuzda hareket edebilir ya da dönebilirsiniz ve bu durumda tampon kaymayacaktır.

Ancak yatmadan önce ve sabah kalkar kalkmaz tamponu değiştirmelisiniz. Aynı boydaki tamponu hem gece hem de gündüz kullanabilirsiniz.

Tamponlar adet kanamasını engeller mi?
Tampon kullanımındaki en büyük korku, tamponun adet kanamasını önlemesi ihtimalidir. Ancak bu korku yersizdir çünkü tamponlar sünger gibidir ve sıvıyı emer. Tampon dolduğunda, sıvı tamponu geçerek vajinadan dışarı akar. Normal kullanımdaki tampon vajina deliğinin üçte ikilik mesafesine yerleştirilir. Bu mevki kanamayı engellemez sadece emici bir materyalin varlığı ile etkin emicilik sağlar.

Tamponlarda enfeksiyon tehlikesi var mıdır?
Bu konuda bir sürü araştırma yapıldı ve doktorlar tamponların enfeksiyona neden olmadığı sonucuna vardı. Tamponlar bakteri üretmeyen malzemeden yapılır ve vajinanın doğal mikro florasını etkilemez.

Spor yaparken tampon kullanabilir miyim?
Tamponlar, adet döneminizde de tıpkı diğer günlerdeki gibi rahat hareket etmenizi sağlar, size her zamanki gibi olma özgürlüğü ve bağımsızlığı sunar. Tampon sıvıyı vücudun içinde absorbe ettiğinden yüzmenizde bile sakınca yoktur.

Taksit Seçenekleri

Ürün Yorumları

Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız. Bu ürüne yorum yazmak için tıklayınız.

Üye Giriş Formu

Değerli Ziyaretçimiz;
İşleme devam edebilmek için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz üye değilseniz, Yeni Üye Kayıt Formu nu doldurarak üye olabilirsiniz.
Şifrenizi hatırlayamıyorsanız, Şifre Hatırlatma Formu nu doldurabilirsiniz.
Üye girişi yapmak için, lütfen e-posta adresinizi ve şifrenizi giriniz.
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz :
Beni Hatırla :
   
 

Önerileriniz

Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Siparişiniz ve diğer sorularınız için "Sipariş Yardım Formu" hizmetimizi kullanabilirsiniz.
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
Güvenlik Kod Onayı
 
Bu Ürünü Alanlar Bunları da Aldı!
Tümünü Seç/Kaldır Ürün Adı Fiyat Sepet Stok
  Milupa Pre Aptamil Bebek Sütü Mama 350 gr (Akıllı Kutu) 21,50 TL Tükendi
  NeoStrata Facial Cleanser PHA 4 / Yüz Temizleyici 100 ml İndirimli Ürün 114,75 TL  Sepete At STOKLARIMIZDA
  La Roche Posay Kerium DS intensif Kepek Önleyici Kür Şampuanı İndirimli Ürün 50,58 TL  Sepete At STOKLARIMIZDA
  Medobiohtin 5 mg 60 Tablet İndirimli Ürün 39,02 TL Tükendi
  Bella B Tummy Honey Cream Çatlak Giderici Krem İndirimli Ürün 93,50 TL Tükendi
 

Bizi Takip Edin!

Sitemizde satılan ürünlerin tamamı orjinal üründür.Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmaz. Mamacim.com , Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı , Çatlak kremi, avene, Babe, Bioderma, DDF, Lierac, Vichy, Dermalogica, Sebamed, La Roche, Bioxcin, Mustela, Cumlaude, Caudalie, Noviderm, Nuxe, ürünlerini bulabilir, bu dermokozmetik ürünlerin ayrıntılı bilgilerine, kullananların yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bu ürünleri sürekli olarak bayii kampanyalarından , indirimli kampanyalardan yararlanarak online olarak en ucuz fiyatlarla www.mamacim.com ’dan satın alabilirsiniz.
© 2008 - 2013 mamacim.com - Tüm Hakları Saklıdır