Tüm Markalar

Kredi Kartı İnternet Alışverişi 17 Ağustos 2017 (31 Aralık 2017 ertelendi )

Kredi Kartı İnternet Alışverişi 17 Ağustos 2017 ( 31 Aralık 2017 tarhine ertelenmiştir )Değerli Müşterilerimiz,
 
 
BDDK’da (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) alınan karar neticesinde; 17 Ağustos 2017 tarihinde (31 Aralık 2017 tarihine ertelenmiştir ) internet alışverişine onayı bulunmayan Kredi Kartları, bankalar tarafından internet alışverişine kapatılacaktır.
 
İnternet sitemizden ve diğer e-ticaret sitelerinden yapacağınız online alışverişlerde sorun yaşamamanız adına bankanızla irtibata geçerek veya bankanızın web sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.
 

Kredi Kartınızı İnternet Alışverişine Açmak İçin Bankanıza Ait Aşağıdaki Talimatları İzleyebilirsiniz.
 
Garanti Bankası: Tek bir kredi kartınız için onay vermek isterseniz ONAY yazıp kart son 6 haneyi 3340'a gönderebilirsiniz.
 
Yapı Kredi Bankası: SMS ile AÇIK yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaranızı 4944’e göndermeniz gerekmektedir.
 
Akbank: INTERNET yazıp 8885’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.
 
İş Bankası: Aralarında boşluk bırakarak “ONAY” yazıp herhangi bir bireysel İş Bankası kredi kartı ya da Bankamatik kartınızın son altı hanesini 4402’ye SMS ile göndermeniz yeterlidir.
 
Finansbank: INTERNET yazıp bir boşluk bırakıp kredi kartı numaranızın son 4 rakamını yazarak 2273’e gönderebilirsiniz.
 
Halkbank: ONAY yazıp 3404’e SMS gönderebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Sitemizde satılan ürünlerin tamamı orjinal üründür.Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmaz. Mamacim.com , Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı , Çatlak kremi, avene, Babe, Bioderma, DDF, Lierac, Vichy, Dermalogica, Sebamed, La Roche, Bioxcin, Mustela, Cumlaude, Caudalie, Noviderm, Nuxe, ürünlerini bulabilir, bu dermokozmetik ürünlerin ayrıntılı bilgilerine, kullananların yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bu ürünleri sürekli olarak bayii kampanyalarından , indirimli kampanyalardan yararlanarak online olarak en ucuz fiyatlarla www.mamacim.com ’dan satın alabilirsiniz.
© 2008 - 2013 mamacim.com - Tüm Hakları Saklıdır